Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Diskusia k článku: Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Politika
Od: boris11
|
Pridané:
2026-01-30 09:32:29
to nieje tym
jednoducho dnes uz tesla nieje ta jedina ktora predava eauta, dnes je konkurencia niekde uplne inde a hlavne ta cinska, takze s kvalitou vyroby aku dosahuje tesla sa nieje co cudovat, ze predaje zacali stagnovat resp. mierne klesli
ale na cenach akcii to este nevidiet lebo akciovy trh je dnes totalne odtrhnuty od reality viac ako kedykolvek predtym
|