Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Diskusia k článku: Tesla končí s výrobou Modelu S a X
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
5znak
Od: XMen
|
Pridané:
2026-01-29 10:26:47
No to nevypada dobre. V zasade uz Tesla nema velmi ake auta by mohla ponukat. Zjavne sa tam zastavil vyvoj. Nevidim tam uz ziadnu buducnost. Cinanci tie veci vedia spravit uz lepsie a lacnejsie.
|