neprihlásený Pondelok, 15. júna 2026, dnes má meniny Vít
eZdravie má opäť vážny výpadok


Diskusia k článku: eZdravie má opäť vážny výpadok

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

K tým vývojárom - to som pochopil až tento rok pri Katastri, že nejde o to dodať komplet riešenie, lebo tým by si zabil trh, to som tu už písal často. Im ide o to, aby sa riešenie NEDODALO, alebo DODALO LEN Z ČASTI, resp s CHYBAMI, aby sa potom dalo tunelovať na ďalších obstarávaniach a tak donekonečna. Tak to nefunguje len s IT ale to má na SVK dlhú prax napr diaľnica D1 do Košíc. Tam sa tiež robí tak aby sa nespravilo, aby bolo treba rozjebávať, prerábať a donekonečna nové obstarávania a donekonečna tunelovať. Keby mali tú diaľnicu spravenú už podľa plánu v roku 2000, tak by na tom 25 rokov nikto nič nezarobil.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".