AMD rokuje o výrobe svojich čipov Intelom
Diskusia k článku: AMD rokuje o výrobe svojich čipov Intelom
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Podakovanie
Od: Hroch_asdf
|
Pridané:
2025-10-03 09:39:37
Uz sa Intel podakoval svojim byvalym CEO, ktori toto umoznili / sposobili?
|