Slovensko je v EÚ už na poslednom mieste v podieli obnoviteľnej elektriny
Diskusia k článku: Slovensko je v EÚ už na poslednom mieste v podieli obnoviteľnej elektriny
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Porovnanie
Od: Freiser
|
Pridané:
2025-10-02 11:43:58
To je take iste porovnanie ako keby robili rebricek krajin s pristupom k moru.
Tiez by sme skoncili na poslednom mieste a tiez by nas to netrapilo lebo vieme ze ten eko rebricek je hlupost.
Pokial nebude studena fuzia v praxi, jadro je zatial najcistesie zo vsetkych uhlov
|