Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Diskusia k článku: Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: install arch
Od: Berg
|
Pridané:
2025-09-22 11:00:35
3,5GB RAM už nie je ani na browsovanie pod W7 lite.
Budeš si musieť vymyslieť lepšiu výhovorku, prečo si socka.
Nejaké 2 mesiace dozadu som kupoval za hrsť jazdených 16GB DDR4 SO-DIMMiek, jeden ks ma vyšiel 14 EUR.
|