neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows


Diskusia k článku: Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Praveze je kope kvalitnych hier ktore v pohode frcia aj s 3.5Gb ram

A tie nove Wokke grcy su uz nehratelne...

Uz to bude par rokov co ten ubohy prehypovany obmedzeny addware downloader(steam) musel pustit manga/hentai azijske sracky do obchodu aby to vobec vypadalo ze ma co predavat.

Lebo ked odratas Ubisoft/2k/Sega/EA/Microsoft tak tam dohromady nic normalne nieje

Inak je usmevne ako buzeruje ostatnych developerov, ale sam nevie vynutit napriklad u ubisoftu, aby nepredaval hry lacnejsie ako na steame :D

A neviem co je na tom tak zlozite, vsak tam staci menit len certifikaty a kniznicu kvoli loginu , a online obchod je stara technologia uz viac ako 20 rokov...

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".