Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Diskusia k článku: Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: install arch
Od: ehjkhjkh
|
Pridané:
2025-09-20 19:48:47
Praveze je kope kvalitnych hier ktore v pohode frcia aj s 3.5Gb ram
A tie nove Wokke grcy su uz nehratelne...
Uz to bude par rokov co ten ubohy prehypovany obmedzeny addware downloader(steam) musel pustit manga/hentai azijske sracky do obchodu aby to vobec vypadalo ze ma co predavat.
Lebo ked odratas Ubisoft/2k/Sega/EA/Microsoft tak tam dohromady nic normalne nieje
Inak je usmevne ako buzeruje ostatnych developerov, ale sam nevie vynutit napriklad u ubisoftu, aby nepredaval hry lacnejsie ako na steame :D
A neviem co je na tom tak zlozite, vsak tam staci menit len certifikaty a kniznicu kvoli loginu , a online obchod je stara technologia uz viac ako 20 rokov...
|