Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Diskusia k článku: Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny objasňovačizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2025-09-20 08:29:51
Jednoducho bez toho nemôže byť steam client dokončený priekazne nový a lepší.
|