Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Diskusia k článku: Steam už o pár mesiacov ukončí podporu 32-bitových Windows
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
32bit windows
Od: roob_
|
Pridané:
2025-09-20 08:22:50
32bit windows som ukoncil pri XP, vistu som nepouzival, ale testoval som uz 64bitovu, lebo som mal 4GB RAM a na 32bit uz nefungovala cela.. (lebo graficka ram). Takze si neviem predstavit, kto by uz len o 16 rokov neskor mal 32bit windows
|