V ďalšej obci bude referendum o výstavbe veterných elektrární
Diskusia k článku: V ďalšej obci bude referendum o výstavbe veterných elektrární
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: qwert
Od: Suhlasim
|
Pridané:
2025-07-17 11:16:39
Presne tak. Spravme uranovu turbinu ktora bude generovat vietor a fukat ho priamo na veterne turbiny v pripade, ze nastane bezvetrie.
|