V ďalšej obci bude referendum o výstavbe veterných elektrární
Diskusia k článku: V ďalšej obci bude referendum o výstavbe veterných elektrární
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: skuska
Od: ffdf
|
Pridané:
2025-07-16 13:42:57
je úplne tichá...asi ako parná turbína ktorá stojí :-)
|