Nový LibreOffice ukončí podporu Windows 7, sprístupnená RC verzia
Diskusia k článku: Nový LibreOffice ukončí podporu Windows 7, sprístupnená RC verzia
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: čo na tom, že končí podpora
Od: Jano.L
|
Pridané:
2025-07-11 10:09:51
Prečo? Lebo nemám potrebu sa hnať furt za novšími vecami? A nemám peniaze na 12 novších PC. Radšej som ich vylepšil a mnohé viac ako výborne funguje na W7. Načo mi je MSO2016 alebo novší? Aby ma furt čosi otravovalo, ako v novších Windows? Ďakujem, nefajčím.
W7 nie je mŕtvy, iba možno menej používaný.
Medzi MSO2003 a MSO2007 je už dosť rozdiel.
Nepotrebujem zabíjať PC stupidnými hrami, či neviem aké 3D kresliť. CorelDraw X4 aj X6 chodí super, VScode, EDGE, občas simulátory aj napr. Proteus, jednoduché návrhy vo vektoroch, terminály idú, Arduino IDE, java, Thonny, Phyton a čo ja viem ako programovacie hlúposti. A nie nepotrebujem 64x jadro...
|