neprihlásený Piatok, 12. júna 2026, dnes má meniny Zlatko
97% nových áut v Nórsku je čistých elektromobilov, dominuje Tesla


Diskusia k článku: 97% nových áut v Nórsku je čistých elektromobilov, dominuje Tesla

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

V som su, podla teba, oklamani?
Nizsou cenou za prevadzku? (elektrina je vyrazne lacnejsia, ako ropa)
Nizsimi nakladmi na udrzbu? (vyrazne menej pohyblivych casti, ziadne vysokanske teploty)
Jednoduchsou prevadzkou? (nabijacky maju skoro vsade, pomale nabijanie je dostupne na prakticky vsetkych parkovacich miestach, v obchodoch, v mestach, ...uz ziadne teriganie sa na pumpu kazdy tyzden-dva)
Cistejsim vzduchom? (ziadne emisie, Norsko ma este k tomu super-cistu elektrinu)
Nizsim hlukom? (ziadne drkotajuce traktory na krizovatkach, auta jazdia ticho a ked stoja, tak zmlknu uplne)
Ciste klamstvo, co? Urcite uz prvi zacali "prekukat" a o rok uz budu kupovat len TDi!

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".