NASA po probléme opäť zapla elektrický pohon sondy Psyche
Diskusia k článku: NASA po probléme opäť zapla elektrický pohon sondy Psyche
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Zmena tlaku ...
Od: Lues de Funes
|
Pridané:
2025-06-22 13:43:22
Nechcem byť za premúdreho, ale keď je vonku napr. 35 stupňov, mám tlak v pneu 36 psi. A keď sa ochladí na povedzme 4 stupne, ukazuje mi 26 psi. Ale nechcem NASA vonkoncom radiť ... alebo nebodaj mudrovať ;-)
|