neprihlásený Pondelok, 8. júna 2026, dnes má meniny Medard
Železnice zajtra zavedú vysoký poplatok za kúpu lístka v pokladnici, nútia ľudí na elektronický nákup


Diskusia k článku: Železnice zajtra zavedú vysoký poplatok za kúpu lístka v pokladnici, nútia ľudí na elektronický nákup

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Tu ide o to prinútiť ľudí používať smartfóny, lebo sa chystá digitálna mena - digitálne euro, zrušia hotovosť - bankovky a mince a dostanú ľudí pod totálnu kontrolu cez mobily ako v Číne!!! V mobile tzn. iba na jeho displeji budeš mať peniaze, digitálne ID a to bude napojené na kúpu lístka na vlak, autobus, lietadlo... Ak budeš veľa cestovať a prekročíš stanovaný uhlíkový limit/zanecháš podľa nich veľkú uhlíkovú stopu, zablokujú ti ďalší nákup cez mobil a nevycestuješ. Keďže hotovosť už nebude a peniaze budeš mať len v telefóne, môžeš si pískať. Umelá inteligencia AI na to dohliadne, digitálny systém, ľahko programovateľný - náš nový diktátor! :/

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:



Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".