Dánsko zakáže smartfóny v školách do veku 16 rokov
Diskusia k článku: Dánsko zakáže smartfóny v školách do veku 16 rokov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: zakázané sú aj na našich sš
Od: Lyta ZkrachZneuzNasranAChudobna
|
Pridané:
2025-02-26 00:48:21
..popolnocnymi raziami do deckych a studentskych izieb, ci decká náhodou potajomky, "pod perinou", nesvietia a necítajú Mayovky a Verneovk, winnetu.. ehmn, vlastne ci tajne nesvietia, a nekukajú do totoho mobilu! !! pod perinou, vNoci! !!
|