O2 znovu oznámilo zlepšenie pokrytia 5G
Diskusia k článku: O2 znovu oznámilo zlepšenie pokrytia 5G
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ultraumiernený telefonizmus
Od: ujo horar
|
Pridané:
2024-10-21 13:39:45
Kedze ma este neoslovili marketeri od O2 s ponukou alobalovych ciapiek, priekazne predpokladam, ze s 5G signalom este Slovensko nie je dostatocne pokryte..
|