Vedci sa pokúsili nájsť bežný mimozemský signál zaujímavou metódou, nič nenašli
Diskusia k článku: Vedci sa pokúsili nájsť bežný mimozemský signál zaujímavou metódou, nič nenašli
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Sybila
Od: gregor vylizpicinsky
|
Pridané:
2024-10-18 15:24:30
ako si mozu vedci byt isti, ze alieni vyuzivaju na komunikaciu medzi sebou radiove signaly ? Co ked komunikuju telepaticky ? SETI by mala najat hordu carodejov a carodejnic namiesto plytvania prostriedkov na drahu techniku.
|