Vedci sa pokúsili nájsť bežný mimozemský signál zaujímavou metódou, nič nenašli
Diskusia k článku: Vedci sa pokúsili nájsť bežný mimozemský signál zaujímavou metódou, nič nenašli
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
zbytocne
Od: roob_
|
Pridané:
2024-10-18 13:17:40
to je ako keby pred 65M rokmi hladali dinosaury Mont Everest. Pruser je, ze pred 65M rokmi ziadny nebol, lebo buduca india este nenaburala do buducej azie. Rovnako to je aj s civilizaciami, cudzia civilizacia musi existovat v rovnakom case ako my, +/- cas potrebny na sirenie signalu az knam. Takze ked prave teraz existuje civilizacia vysielajuce radiove vlny napr. milion svetelnych rokov od nas (to je tu kusok), tak ten signal sem pride pri najlepsom o milion rokov. O milion rokov tu ale ziadny clovek nebude, aby ho zachytil a s vnavacsou pravdepodobnostou aj ta civilizacie uz bude davno pradavno po smrti.
|