České železnice laserom upravia okná vozňov, aby lepšie prepúšťali mobilný signál
Diskusia k článku: České železnice laserom upravia okná vozňov, aby lepšie prepúšťali mobilný signál
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: keby sa radsej venovali podstatnym veciam
Od: Cestojúci
|
Pridané:
2024-09-24 19:34:25
Miestenky sú vo vlakoch nepotrebné. Aj tak nikto z cestujúcich nevie, v akom úseku má byť použitá. Však kde je voľné nech si každý sadne. Alebo si mám na staré kolená odsadať kvôli pohodlnej vykŕmenej lenivej pipke??Keď železnice pred kopu rokmi zrušili vo vlakoch súkromie, dokonca v 1. triede je to des, tak je to úplne jedno. A ak má byť niečo ako miestenka, tak má byť automaticky k plne platenému lístku.
|