Apple údajne začne používať svoje bezdrôtové čipy v budúcom roku
Diskusia k článku: Apple údajne začne používať svoje bezdrôtové čipy v budúcom roku
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ultraradikálny optimalizatorizmus
Od: syntaxterrorXXX, . Y
|
Pridané:
2024-09-20 09:18:26
Keby ho budúci rok podľa novín použiť nemala, nebolo by prísť k posunu priekazne pričom a čip by sa mohol prvýkrát použiť hneď.
|