Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Diskusia k článku: Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: reklama
Od: LytaRyta Hochbatnica 3-rybá
|
Pridané:
2023-11-10 20:13:49
hej, taká krásna, ludsky teplá, - ajž sa človek bojí na ulici v BA, najma poblíž sídla ST-Slovak Telekomu, zohnút po spadnutú tušku, abo mobil, abo hociccčo,
a aj vojst do plnšej mhd, / vlaku, preplneného, najma na zastávkách, staniciach poblíž budovz ST-Telekomu..
|