Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Diskusia k článku: Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
..and She Worn Blueeee Veelveeeeeet..
Od: Lyta ZkrachZneuzNasranáChudobná
|
Pridané:
2023-11-10 00:28:06
mno nvm, aj kebyže ma hned ted okamžite zavolajú na nejakú fajnú, serioznú pozici do toho ST.Telekom, do BA, priekazne do veeeeeeelkého kancla, tak by som sa tam už kus obával - sa aj zohnút po spadnutú tušku, jak sa vraví..
|