Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Diskusia k článku: Telekom o dva týždne kompletne vypne 3G sieť
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Parada
Od: Ficovinazlodejina
|
Pridané:
2023-11-09 19:37:34
momentalne nevladne nikto, parlament este nevyslovil dôveru
p.s. rada pre IM.: zrušiť miesto gen. prokuratora, tým pádom skončia 363ky pre kamarátov
|