Špičkoví fyzici odchádzajú od Microsoftu, chcú ušetriť a získať kontrolu s open softvérom
Diskusia k článku: Špičkoví fyzici odchádzajú od Microsoftu, chcú ušetriť a získať kontrolu s open softvérom
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Titulok
Od: kvok
|
Pridané:
2019-06-14 12:14:05
jj, preto vsetky tie meracie a specialne fyzikalne a chemicke softwary su zvycajne proprietarne.
skus im to vysvetlit.
|