Japonský najvýkonnejší superpočítač bude postavený na ARM CPU
Diskusia k článku: Japonský najvýkonnejší superpočítač bude postavený na ARM CPU
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Softbank
Od: fghjfghj
|
Pridané:
2018-07-10 07:02:26
akurat sa mi tam nezda ten americky RHEL
|