Ťažké časy PC majú pokračovať, v 2014 sa ich má predať pod 300 miliónov
Diskusia k článku: Ťažké časy PC majú pokračovať, v 2014 sa ich má predať pod 300 miliónov
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Tak sme sa zase dozvedeli ....
Od: max9
|
Pridané:
2014-03-05 13:13:21
Ti tupci z Ekonomickych prognostickych firiem by si mali uvedomit, ze je to uspech, ked sa nieco predava a predaj klesa to len o 8% rocne.
Neviem preco im to nedochadza ze dnesny kupujuci PC/notebooku uz takyto PC ma, uplne novych konzumentov je minimum (mozno 10%)
Takze kupujuci uvazuje v pomere k existujucemu rieseniu, kolko ho bude stat nove a kolkonasobny prinos mu to da.
PS: zivostnost PC v dobe ked sa setri na vydavkoch sa moze pohybovat cca 6-7 rokov.
|