| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
zrusit, vybavene
Od reg.: roob_
|
Pridané:
12.5.2026 8:50
slovensko.sk je v stave v akom je uplne nepouzitelne, treba ho zrusit a vybavene.
|
| |
Re: zrusit, vybavene
Od: ____________
|
Pridané:
12.5.2026 9:47
asi nie, v pamati napr ze skolstvo je zadarmo aaaa hla za externe sa kesuje ... zdravotnictvo zadarmo a hla aj tam sa kesuje ... ono to asi bude v niecom inom
|
| |
Re: zrusit, vybavene
Od: slovensko.keš
|
Pridané:
12.5.2026 22:51
Všetko je v poriadku, najdôležitejšie je, ochrániť Bodora a Gašpara pred basou.
|
| |
Slovensko
Od: kuboooo
|
Pridané:
12.5.2026 9:04
Nebolo by lepsie, keby sa v tejto krajine oznamovalo, kedy nieco dostupne je?
|
| |
Re: Slovensko
Od: mor_PH_eus
|
Pridané:
12.5.2026 9:20
dokazes si predstavit to ticho?
|
| |
Re: Slovensko
Od: _________
|
Pridané:
12.5.2026 9:54
tu a systemovost?
to by v hlavnom meste museli vediet co to je
|
| |
hmmmmm
Od: Reikii
|
Pridané:
12.5.2026 11:24
Zacnite pisat ked nebude mat odstavku nech zbytocne nespamujete
|
| |
diskusia k článku: Slovensko.sk bude
Od: smurfo
|
Pridané:
12.5.2026 14:01
ako to generovanie QR kodu na aktivaciu appky do mobilu uz 3 mesiace intenzivne opravuju..
|
| |
Re: diskusia k článku: Slovensko.sk bude
Od: divnee divnee
|
Pridané:
12.5.2026 14:25
generator QR je sofistikovane riesenie, ktore je opravovane technikom bajt po bajte.
|
| |
Re: diskusia k článku: Slovensko.sk bude
Od: qweewq
|
Pridané:
13.5.2026 0:26
takto to poctivo opraví a bude to už 100% funkčné až do ďalšej, budúcotýždňovej odstávky.. a štát o to bude stáť púhých 15 miliónov eur
|
| |
Re: diskusia k článku: Slovensko.sk bude
Od: ehjkhkj
|
Pridané:
13.5.2026 20:02
Vsak kazdy odteraz bude kazdy QR kod poctivo malovany v statom dotovanej ochrannej dielni
|
| |
Slovensko v mobile appka android
Od: jojop
|
Pridané:
14.5.2026 9:46
najlepsie je ze Slovensko v mobile: this app isnt available for your device, it was made for an older version of android...
|
| |
Nefunguje Slovensko v mobile
Od: Discovery
|
Pridané:
14.5.2026 10:08
a ak sa vam nechce sermovat s citackou, tak sa tam aktualne zas neprihlasite... (ak nemate OP s NFC). 😕
|