| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
MediaTek
Od: dkrkfk5
|
Pridané:
26.3.2026 10:13
MediaTek. Kvalitu je možné poznať ľahko podľa predajov.
|
| |
Kam to smeruje?
Od: Jehhr
|
Pridané:
26.3.2026 10:57
Obávam sa kúsok, že tu ostane duopol a to nebude dobré... aj výrobcov RAM je už poskromnejšie a výrobcov cpu tiež nieje dosť...
|
| |
Re: Kam to smeruje?
Od: de.press
|
Pridané:
26.3.2026 11:30
Potom si nebudeš môcť kúpiť každého pol roka nový foun a upadneš do depresie.
|
| |
Re: Kam to smeruje?
Od: Jaaasom
|
Pridané:
26.3.2026 11:52
Myslíš, že nenašetrí každého pol roka 2000 € na skladateľnú somarinu?
|
| |
Re: Kam to smeruje?
Od: 31337
|
Pridané:
26.3.2026 15:26
Konsolidácia trhu je asi tá najhoršia vec z hľadiska spotrebiteľa. Ako často ľudia kupujú elektroniku je úplne irelevantné.
|
| |
Re: Kam to smeruje?
Od: Majster N
|
Pridané:
26.3.2026 19:38
a co tak kupit nejaky lacny fon a k tomu dobry foto kompakt tam sa nebudu kazdym updatom menit farebne schemy ani postprocessing a softverove curevitka po kazdom Main Version update nepokazia fotak
|
| |
Re: Kam to smeruje?
Od: BlaBlaBla
|
Pridané:
27.3.2026 8:51
Bo do firmWare foťaka tie kundítka isto zabudli dať...
|
| |
minuly rok
Od: fuha haha
|
Pridané:
26.3.2026 15:05
to su data z minuleho roka.... no urcite sa predpoklada velky upadok Apple na rok 2026. iOs 27 je nepouzitelne az odporne UI, asi dajaky mackopes BAD CAT zo vsetkeho vykradli to najhorsie co bolo . no aspon som usetril par tisic
|
| |
Re: minuly rok
Od: Majster N
|
Pridané:
26.3.2026 19:36
no ja som bol nazoru ze dat za laptop viac ako 1000e je overkill ale asi 4 roky rozmyslam ze skusim zainvestovat do MacBooku Pro ale nevedel som si vybrat - bud extremne drahe alebo trapne parametre. no a tento novy update 2026 ma uplne odradil, som rad ze som cakal a nekupil nic
|
| |
Re: minuly rok
Od: Berg
|
Pridané:
27.3.2026 9:26
Tak za 2k EUR si môžeš kúpiť MBP s 16GB RAM.
No nekúp to. Normálne stroj času, ktorý ťa presunie do roku 2012..
|