neprihlásený Pondelok, 20. mája 2024, dnes má meniny Bernard
Seriál Fallout podľa počítačovej hry bude mať pokračovanie

Značky: sci-fiTV

DSL.sk, 19.4.2024


Seriál Fallout na motívy známej série počítačových hier, ktorého prvá séria bola sprístupnená minulý týždeň na službe Amazon Prime Video, bude mať pokračovanie v podobe druhej série.

Aktuálne to oznámila spoločnosť Amazon.

Fallout sa už zaradil medzi trojicu celkovo najsledovanejších titulov na službe, informuje spoločnosť. Kedy by mala byť sprístupnená druhá séria oznámenie neinformuje.

Fallout je vychádzajúc z hry ďalším postapokalyptickým seriálom, v tomto prípade dvesto rokov po nukleárnej vojne. V poslednom období ide už o tretí seriál na motívy známych počítačových hier.

Prvá séria The Last of Us od HBO vysielaná v minulom roku bola mimoriadne populárna a úspešná. Seriál sa odohráva v postapokalyptickom svete, kde apokalypsu spôsobila hubová infekcia. Druhá séria príde v roku 2025.


Trailer seriálu Fallout (video: Amazon Prime Video)Ďalším takýmto seriálom je Halo na streamovacej službe Paramount+ na motívy rovnomennej známej hry Microsoftu. Halo sa odohráva v 26. storočí a je o vojne ľudstva s mimozemskými civilizáciami. Seriál má za sebou dve série.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

Android 15 predĺži výdrž smartfónov na batériu
Nové .sk domény sú oddnes dočasne lacnejšie
NASA oznámila ďalšie posunutie prvého letu vesmírneho Boeingu
Starlink zdvojnásobuje cenu globálneho programu pripojenia
Apple pripravuje výrazne tenší iPhone, má prísť budúci rok
Android smartfóny na základe pohybu rozpoznajú, že sú kradnuté, a zamknú sa
Slovenská sporiteľňa bude mať opäť viachodinovú odstávku služieb
Nové ARM notebooky budú mať dobrú oficiálnu podporu Linuxu
Po dlhých rokoch sa zvýšila kapacita 2.5" HDD
V Česku sa DSL zrýchli zrejme až na 500 Mbps / 100 Mbps


Diskusia:
                               
 

tešíme sa
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

Dovoľujem si upozorniť, že ide o výsledok European Green Dealu, nakoľko oznámením je už možné používať namiesto pokračovania očakávané pokračovanie či avizované pokračovanie, čo šetrí redukovaním svietiacich pixelov už pri miliónoch zobrazení priekazne nezanedbateľné množstvo ako tepelných, tak i elektrických wattov.
Odpovedať Známka: -5.0 Hodnotiť:
 

okey dokey
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:
 

Hovori sa, ze slovensko zvysi naklady na obranu, splni tak poziadavku spojencov. Z rozpoctu ministerstva obrany bude stavat nemocnicu, kedze obrana, tak priame zadanie a utajene zmluvy. Takto sa to robi do psej matere, ziadny trapny register zmluv.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

eh, sa uz asy vyserem aj na to servisovanie pc, a elektro, vypoctovej techniky, sa mi to uz vubec neoplati, beztak to kazdy 1,5, ~ kazdy 2.,hy, 3.ti, druhy, ovlasda x x liip
nez ja (potom nvm naco si ma to volaju nekoho ineho..
jbmnt, jdem kukat serialy a filmy!

njn, a takto sa to robi, tomu sa povie schopny
clovek, tos, - sa asi priekazne dobre ucil!
vidiste, ten je, priam musii byyt tak schopny, ze za par minut nakodo dam aj cely Windows, vsecky Windowsy, a aaj Linuxy, a vsechno vii!

Zda se manželé hodlají i rozvádět, není z příspěvku jasné. V případě rozvodu by se nicméně právníci museli vypořádat s dělením Babišova majetku. Ten podle odhadů činí asi 140 miliard korun. Současný lídr opozice dříve vlastnil koncern Agrofert, který však kvůli novele zákona o střetu zájmů v roce 2017 převedl do svěřeneckých fondů.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

(potom nvm naco si na to volaju nekoho ineho..
jbmnt, jdem kukat serialy a filmy!

a ne, ovsemze, jasneze, nvm este to Hello, World,
som sa do toho este, zatiim, nepustil,
isteze ne, lebyze to uz ovlaadaam, to programko, db, a cisco siiete, tak nerobim takeho "inzeratoveho dedka" za par supov, a hubovu poliievku

njn, a takto sa to robi, tomu sa povie schopny
clovek, tos, - sa asi priekazne dobre ucil!
vidiste, ten je, priam musii byyt tak schopny, ze za par minut nakodi sam aj cely Windows, vsecky Windowsy, a aaj Linuxy, a vsechno vii!
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:

Pridať komentár