neprihlásený Sobota, 4. apríla 2026, dnes má meniny Izidor
Nové .sk domény budú opäť dočasne lacnejšie

Značky: .skceny

DSL.sk, 9.10.2023


Podobne ako viackrát v minulosti bude mať správca domény .sk, spoločnosť SK-NIC, opäť akciu s lacnejšou registráciou nových domén.

Akcia sa uskutoční v týždni od 23. októbra do 29. októbra tohto roka, SK-NIC o tom informoval registrátorov dnes.

V týchto dňoch bude registračný poplatok za nové domény znížený na 5 eur bez DPH. Pri podobných akciách v minulých rokoch bola cena 4 eurá bez DPH, pri posledných už 5 eur bez DPH.

Aj cena počas novej akcie môže predstavovať výraznú zľavu. Kým do konca júna 2021 bol štandardný registračný poplatok za nové domény 7 eur bez DPH a v rámci akcie "Získaj 100, dostaň 100" mohol klesnúť na 6 eur, od júla 2021 je štandardný registračný poplatok aj pre nové domény 10 eur bez DPH. Registrátori síce môžu získať po dosiahnutí minimálne stanovených úrovní podielu nových registrovaných domén zo všetkých domén spravovaných registrátorom výrazné zľavy, stanovené úrovne zrejme ale bežne nedosahujú.

Domény registrované v rámci novej akcie nebudú započítavané do štandardného benefitného systému.

Registračné poplatky za domény platia u .sk domény užívatelia registrátorom a tí následne správcovi .sk domény. Ceny, ktoré platia registrátori správcovi, určuje aktuálny cenník a podmienky akcií. Koncové ceny stanovované registrátormi pre držiteľov domén bývajú samozrejme väčšinou vyššie.



Najnovšie články:

Artemis II je za polovicou cesty k Mesiacu, dostane sa ďalej ako všetky misie Apollo
Windows 11 sa opäť automaticky upgraduje dlho pred skončením podpory
Ubuntu zvyšuje minimálne vyžadované množstvo RAM na 6 GB
V notebookoch použitý displej znižujúci frekvenciu na 1 Hz, umožňuje desiatky hodín výdrže
SpaceX podala žiadosť o vstup na burzu
AV2 nebol vydaný ani štvrť roka po termíne, dôvod neznámy
Ľudia po 53 rokoch v noci letia k Mesiacu, sledujte prenos
Raspberry Pi veľmi výrazne zdražuje, ceny dosahujú aj stovky eur
Apple má dnes 50 rokov
Ceny RAM a flash pamätí majú výrazne narásť aj v druhom štvrťroku


Diskusia:
                               
 

..tak si prosim kilo domeen..
Odpovedať Hodnotiť:
 

.sk doménu ??? nikdy.. ani .cz.... Fašisti Nacistický komunistický Čurrilovsko-Hamranovsko-Čaputovsko-Matovičovská mafia a ruka v ruke s Rakušanovsko-Fialovsko-Pekarovskou mafiou doslova zcenzurovali slobodné médiá ktoré búrajú naratívy korporátneho establishmentu.... CZ.NIC je totálne zdefraudovaná firma a každý by mal bojkotovať .cz a aj .sk domény akokoľvek sú lacné.... Trh rozhodne....

Kedykoľvek Vám to můžu súdruhovia vypnúť...
Odpovedať Známka: -1.9 Hodnotiť:
 

skandal! take nieco by sa v rusku nikdy nemohlo stat!!!1!
Odpovedať Známka: 4.3 Hodnotiť:
 

... deZolé - olé !!! ;-)
Odpovedať Známka: -0.8 Hodnotiť:
 

TY DEBIL. .sk domenu dal do ruk anglickym fasounom Pellegrini. Uz su zapisani aj v ICANN. Dalsi debil to dal predtym euronixu, dovtedy to mal sanet a domena bola zadara.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

Ale také priekazne hovno.sk so systémom vyiebalo dávno pred tým než celý nápad s doména biznisom tým nenažraným jidom v hlavách spontánne vzbĺkol, takže z nej mali doslova a do písmena, jedno veľké hovno. Howgh!
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ten poplatok sa platí každoročne, alebo len jednorazovo pri registrácii domény?
Odpovedať Hodnotiť:
 

Presne o to im ide! Práve takéto nejasné informácie priekazne polarizujú spoločnosť.
Odpovedať Hodnotiť:
 

registracia na prvy rok je so spominanou zlavou. predlzenie registracie kazdy nasledujuci rok je za plnu cenu ~15e s DPH.
Odpovedať Známka: 10.0 Hodnotiť:

Pridať komentár