neprihlásený Sobota, 13. apríla 2024, dnes má meniny Aleš
Skylink bude mať anglickú ligu ďalšie tri roky

Značky: SkylinkTV

DSL.sk, 22.9.2023


Skupina Canal+, ktorá je prevádzkovateľom aj na Slovensku populárnej satelitnej televíznej služby Skylink, získala práva na vysielanie najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League aj pre Slovensko na ďalšie tri roky.

Skylink to oznámil dnes.

Skylink mal v dávnejšej minulosti atraktívnu ponuku športu. S presunom vysielania najatraktívnejších klubových futbalových súťaží a niektorých ďalších športových súťaží zo športových kanálov dostupných u všetkých operátorov na kanály telekomunikačných operátorov Skylink už v tomto ohľade dlhšie zaostával najmä za Slovak Telekomom, situácia sa ale výrazne zhoršila v posledných rokoch s presunom aj nemeckej ligy, talianskej ligy a Ligy majstrov.

Následne v roku 2020 dokonca Skylink vyradil stanice Eurosport.

Situácia sa mierne zlepšila pred rokom, keď Canal+ získala aj pre Slovensko práva na anglickú ligu na tri roky do konca sezóny 2024/25. Teraz získala práva na ďalšie tri roky do konca sezóny 2027/28.

Práva skupina získala aj pre Česko, Francúzsko, Švajčiarsko a Vietnam.

Skylink sa už pred rokom po získaní práv na anglickú ligu dohodol s najväčšími slovenskými operátormi a tí tak o anglickú ligu neprišli, majú ju v ponuke naďalej.

Služba Skylink výraznejšie zlepšila svoju ponuku športu až minulý týždeň, keď zaradila stanice Nova Sport 3 a 4 vysielajúce najmä viaceré atraktívne futbalové súťaže, Ligu majstrov, španielsku, nemeckú a taliansku futbalovú ligu. O pridaní staníc sme informovali v tomto článku.


      Zdieľaj na TwitteriNajnovšie články:

SpaceX použila prvý stupeň Falcon 9 už 20-krát
Apple čoskoro uvedie ďalší sci-fi seriál
Populárna databáza Redis má po zmene licencie ďalší klon, už bol vydaný
Apple údajne už tento rok uvedie nový procesor M4, s podporou AI
Western Digital predstavil 4 TB pamäťovú SD kartu
Česi vydali nový OS pre ich routery Turris
Predaje PC konečne prestali klesať
Nový ARM CPU pre notebooky od Qualcommu má byť výrazne výkonnejší ako Intel CPU
Sprístupnený očakávaný seriál Fallout podľa počítačovej hry
Android umožní lokalizovať vypnuté smartfóny aj iných značiek ako Google Pixel


Diskusia:
                               
 

>Skylink sa... dohodol s najväčšími slovenskými operátormi a tí tak o anglickú ligu neprišli.

Mam digi a skylink, mam pocit ze digi nema premier league, ze tie premier kanaly su prazdne..

ale budem musiet skontrolovat lebo 100% istotu nemam
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ved na digi ide anglická liga na canalplus sport
Odpovedať Hodnotiť:
 

Futbal ako taký nie je zlá vec, kým predzápasová analýza spočíva v hľadaní takého kúska pasienku, na ktorom je rozmiestnených priekazne čo najmenej lájn.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Anglicka liga nema ziadnu vahu odkedy nie su v EU. To je to iste, ako keby sa celostatne vysielal zapas Bajerovce vs Plavnica o postup do 3 ligy. Nobody cares..
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

a ja chcem zaznam (v uHD, 8kHD) zapasu Kocurice - Borovce - Horna Streda - Drahovce-hat (Slnava),
o postup do dedinskej 7 ligy, z 9 ligy, tzv.vniutroblokovej, medzi- bytovkovej
Odpovedať Hodnotiť:
 

Ty bejku.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Mna ti ta tento futbal vobec nezaujima, ba dokonca serie ked pred zapasom vidim tie tlupy idiotov, na ktore musia dozerat policajti aby cestou zo zeleznice nebodaj nieco nerozjebali. To uz je co za mentalitu, predstavte si zeby napriklad museli dozerat aj na ine sporty, napriklad si to rozdaju sachisti Ziliny proti Ruzomberku a Ruzombercania po zapase zacnu v centre rozchadovat stolicky z teras. Nastastie je toto chovanie vysada jednobunkovcov co chodia na futbal.
Odpovedať Známka: 6.0 Hodnotiť:
 

Taka sachova rebelia po meste, veze by sa hadzali diagonalne a kone rovno...
Odpovedať Známka: 7.1 Hodnotiť:
 

nestras! to by bola hroza.
Odpovedať Hodnotiť:
 

Vážne? Tak kto sa potom vydáva za futbalových chuligánov? Podstata ktorej hry spočíva v takých čachroch a špekulovaní? Bol vlastne okrem nich niekto na šachovom krúžku, takže môže potvrdiť, čo to tam priekazne vlastne nacvičujú? Tichá voda brehy myje!
Odpovedať Hodnotiť:
 

Z chuligánov si nič nerob, je to len také priekazne sezónne trénovanie fízlov voči zoskupenému obyvateľstvu. Preto je to v prvom rade v móde, fízli si tak ročne zdokonaľujú taktizovanie v prípade žeby národ povstal. Keď si to s týmto pomyslením odsleduješ v telke ako fízli čakajú na staniciach pri vlakoch, s vlčiakmi, áviami pre neskrotitelľných. Keby to bolo dovolené pri hádzanej, hokeju, plávaní pzsr by po prvom roku priekazne skrachoval takže jedine pri futbale, je tam otvorené ihrisko a tribúny pre čo najväčší počet fanúšikov, v otvorenom priestranstve. Chytré to vlády, len ľudia sú blbí že sa tej anarchií k instigátorom nezmyselne pripájajú len aby kontrolná skupinka narástla do maxima.
Odpovedať Známka: 5.0 Hodnotiť:
 

To ešte asi nebol hnojšport keď kanál získaval práva, len aby tvhnoj priekazne nedal skylinku ultimátum zas lebo si dosekundy všetcia dofidlikáme aj v tejto sfére zabávačov a odbúravateľov pozornosti od reálnych problémov, každý z operátorov sa ide od chvenia dosrať keď si hnojnarkóza trápne cupne do zeme.
Odpovedať Hodnotiť:

Pridať komentár