neprihlásený Štvrtok, 25. júla 2024, dnes má meniny Jakub
Okres Trnava


Diskusia k článku: Okres Trnava

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

PEEM už poskytuje Quadruple Play služby.

Nastal čas kedy častejšie ako inokedy opúšťame na dlhší čas svoje sídla a pocit ochrany svojho majetku a blízkych nám akosi viac zamestnáva naše myšlienky. Čo ak zlyhajú osvedčené rady a postupy (susedia, príbuzní, polícia) a príde k jeho poškodeniu či strate. Ako byť okamžite informovaní o tom čo sa práve teraz doma deje a riešiť vzniknutú situáciu podľa vlastného uváženia a nespoliehať sa na sprostredkované dojmy iných osôb?

Nová služba spoločnosti PEEM Slovakia PEEM – Omnius vám dáva takúto možnosť byť okamžite obrazom aj zvukom na tvári miesta pomocou internetového pripojenia, alebo vášho mobilného telefónu. Monitorovacia služba PEEM –Omnius napĺňa základnú víziu spoločnosti PEEM Slovakia o ďalšom rozširovaní komplexného využitia IP platformy pre osobné (skupinové) informovanie, zabezpečenie a sledovanie záujmovej oblasti v ktorúkoľvek dobu ... a odkiaľkoľvek na svete prostredníctvom štandardných komunikačných zariadení. Smelo možno napísať, že ide o začatie poskytovania tzv. Quadruple Play služieb zákazníkom.

Inštalácia služby PEEM – Omnius je veľmi jednoduchá. Vyžaduje mať len internetové pripojenie a IP kamery. Odpadá teda zabezpečenie si všetkých tých jednoúčelových bezpečnostných zariadení a taktiež s tým súvisiace aj patričné vytvorenie web priestoru. Niektoré z služieb PEEM - Omnius Vám poskytnú zabezpečený archív natočených videozáznamov a údajov uložených na vzdialenom servery, ktorý nie je v monitorovaných priestoroch, čím je zabezpečený proti krádeži či zničeniu. Archív využíva inteligentné aplikácie ako je vyhľadávanie na časové bázi, zrýchlené prehrávanie, prehrávanie len zvoleného časové úseku a pod. Taktiež archív môžete diaľkovo sledovať alebo spravovať prostredníctvom zvoleného komunikačného zariadenia. „Je samozrejmé, že z PEEM – Omnius sme urobili komplexnú službu zahŕňajúcu okrem monitoringu aj vyslanie bezpečnostnej agentúry k napadnutému objektu a zlepšuje aj bonitu nehnuteľnosti u niektorých poisťovacích spoločností „“ dodal skromne šéf PEEMu p. Novotný.

Táto služba má tak široké spektrum využitia v domácnostiach, v rodinných domoch, bytovkách, firmách, skladoch, obchodoch, hoteloch, reštauráciách, v zariadeniach s nepretržitou službou a ešte aj inde podľa Vašich potrieb.

Akciová ponuka:

PEEM – Omnius MINI
Cena za samotnú poskytnutú službu (bez hardware a zriaďovacieho poplatku): pre zákazníkov používajúcich internetové služby TTX-NET-HOME OPTIK_Link EXPRESS, MAXI a XXL prvých 12 mesiacov zadarmo.

Akcia platí do 1. septembra 2008.Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.

Overovací text:Pre overenie, že komentár sa nepridáva automatizovanými prostriedkami, prosím prepíšte text, ktorý vidíte na obrázku. Písmená musíte zadávať rovnako ako na obrázku veľké. Pokiaľ text neviete prečítať, kliknite prosím na tlačidlo "Obnoviť obrázok". V texte sa používajú iba znaky "BCDJKMPRSVWXY1234589".