Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Rozvodná sieť
Od: len ja
|
Pridané:
2026-04-18 14:04:18
PresnaTááák, vlastná rozvodná sieť nahradí veľkú časť elektrární. A čo tak pozatvárať elektrárne a vybudovať iba rozvodné siete? Taká Amerika by ušetrila uhlie a to by mohla vyvážať do Nemecka. Toto nevymyslíš, na to sa musíš narodiť ako Slovák.
|