neprihlásený Pondelok, 8. júna 2026, dnes má meniny Medard
Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier


Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

PresnaTááák, vlastná rozvodná sieť nahradí veľkú časť elektrární. A čo tak pozatvárať elektrárne a vybudovať iba rozvodné siete? Taká Amerika by ušetrila uhlie a to by mohla vyvážať do Nemecka. Toto nevymyslíš, na to sa musíš narodiť ako Slovák.

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.