Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Diskusia k článku: Americký štát prijal zákon zakazujúci výstavbu nových dátových centier
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ešte že niesme madarský poloostrov
Od: Sheep
|
Pridané:
2026-04-18 07:03:11
Ten názov mesta je rozhodne výstižný.
|