Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často
Diskusia k článku: Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dobrý krok
Od: Berg
|
Pridané:
2026-04-17 10:51:58
Keby je to Linux Ment, bol by pre mentolov ako som aj ja s mnohou pamäťou DDR RAM a mikropenisom v tvare dzindzika na ktory striekam kvoli treniu ciatic kintaktov. Aby sa mi trenim nezapalil.
|