Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často
Diskusia k článku: Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: dobrý krok
Od: Sheep
|
Pridané:
2026-04-16 23:45:03
No nato že sú debianové si z neho príklad rozhodne neberú, pretože ten vydáva tak raz za 3 roky a aj vtedy je väčšina balíčkov starých :) .
|