neprihlásený Sobota, 6. júna 2026, dnes má meniny Norbert
Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často


Diskusia k článku: Linux Mint sa mení, bude vydávaný menej často

Prispievajte do diskusií ako prihlásený užívateľ.

Komentár, na ktorý odpovedáte:
                               
 

Pokračovanie:

Ono tam s tými releasmi je to tak, že teraz sa už veľa nemení a je to skôr o tom, aby sa udržal nejaký stabilný systém, čiže už to je skôr o maintenance a nie nové funkcionality.

To bolo teraz pre RHEL a iné distrá zásadné, že v minulosti sa prechádzalo na SystemD a neskôr (nedávno) na Wayland. To budú ešte aj pre BSD zásadné kroky, FreeBSD dlho mešká s ich odpoveďou na SystemD, o ktorej sa hovorí už od 2008, kedy začalo šialenstvo okolo SMF (od Solarisu) a ja som prilial k nasranosi tým, že som na ich prezentácii SMF spomenul, že môj MacBook White 2007 už niečo také má a to je LaunchD. To nevedeli! LOL!

Meno:


Titulok:


Text:


Prihláste sa a povoľte si emailové notifikácie na odpovede na Váš príspevok.