Zdražili aj batérie pre elektromobily, nie pre úložiská. Prichádzajú články s viac ako 500 Ah
Diskusia k článku: Zdražili aj batérie pre elektromobily, nie pre úložiská. Prichádzajú články s viac ako 500 Ah
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: ja som kupil na bateuku
Od: (:..:)
|
Pridané:
2026-04-17 07:20:01
"z" dopravou? naozaj? wow
|