Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Diskusia k článku: Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: 486 SX
Od: jebe jebe jebe:
|
Pridané:
2026-04-15 20:57:54
lahsie je naprogramovat (vibe codovat) si alternativu na moderny softver tak aby bezal na 486.
LLMko ti to aspon optimalizuje a pojde rychlo, narozdiel od nejakych elektron sraciek co potrebuje 1 GB Ram
|