Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Diskusia k článku: Linux definitívne odstráni podporu pre 486-ky v ďalšej verzii 7.1
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: goToFATland
Od: RetroArch
|
Pridané:
2026-04-15 10:02:37
Na tom DOS-e sa da hrat viac hier :-)
bez DRM online licencie/telemetrie klienta
a casom aj age overenia a podobne...
|