Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: Nová doba
Od: mirinop
|
Pridané:
2026-04-13 05:37:51
Píšeš hlúposti!
Ja mám doma všetko - aj optiku, aj satelit a aj terestriál a nemám zatiaľ žiaden dôvod zrušiť niektorú s týchto možností tv príjmu signálu!
|