Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: neviem o co im ide
Od: fsdfdsgdf
|
Pridané:
2026-04-12 11:48:36
a naco STB vlastne? Vsade kde som to skusal zapojim kabel do TV a aj 5+ rokov stare TV vpohode zvladaju vsetko. Zoznam kanalov atd pekne UI a netreba dalsi ovladac.
|