Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: towercocks
Od: unreg.: Guest
|
Pridané:
2026-04-11 21:14:38
Tak prestan byt koncesionarsky platitel ak nechces byt.
Koncesionarske poplatky boli davno zrusene.
|