Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Diskusia k článku: Veľmi významná zmena v DVB-T opäť bez dostatočného avíza, druhý multiplex prejde do DVB-T2
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: neviem o co im ide
Od: hanba madarskému poloostrovu
|
Pridané:
2026-04-11 18:25:18
K vôli 11EUR tú niekto páli elektriku neefektívne.
Maďarsko už vysiela v DVB‑T2 HEVC H.265
|