Podiel AMD v desktopových CPU je už takmer tretinový
Diskusia k článku: Podiel AMD v desktopových CPU je už takmer tretinový
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: AMD si nijak nepolepšilo
Od: slslskslsl9
|
Pridané:
2025-08-15 14:35:37
A to je dobre, nie? Vsetci pindaju na Intel, tak coskoro budu mat mozno cinsky In-tiel! A botasky aiaidiai ako startovaci bonus.
|