Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Diskusia k článku: Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
píšu, že je to vhodné, vraj, pre 4k a 8k rozlíšenia, nie tieto drobce
Od: PCmanik
|
Pridané:
2025-06-21 07:35:12
VP9 a AV1 nie sú zaťažené patentami.
|