Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Diskusia k článku: Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
HaaaaaaDeeeee
Od: Hroch999
|
Pridané:
2025-06-17 13:40:54
Super, chválime.
Ešte každým dňom čakáme kedy budu konečne poprehadzované všetky stanice do HEVCu a HD rozlíšenia.
|