Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Diskusia k článku: Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: To vazne
Od: IgorPatlevic
|
Pridané:
2025-06-17 13:27:04
Tebe u zubara robia zle? To si pohladaj ineho, zuby su dolezite, na rozdiel od picovin typu TV Narkoza
|