Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Diskusia k článku: Do DVB-T pribudla ďalšia stanica Markízy, platená a v H.265
Prispievajte do diskusií ako
prihlásený užívateľ.
Komentár, na ktorý odpovedáte:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Re: To vazne
Od: Fajnšmeker
|
Pridané:
2025-06-17 12:51:26
Aj u zubára Ti robia zle a ešte im rád za to zaplatíš...
|